mks-wladek

Utworzono:

15.02.2023

Do Gdyni udajemy się „gołą jedenastką”.

Relacja trenerska: „Pierwsza połowa pod dyktando gospodarzy, tracimy bramkę w pierwszej części spotkania, mamy szansę na wyrównanie, lecz w sytuacji sam na sam Bizewski strzela obok słupka. Gospodarze mieli szansę na podwyższenie wyniku, lecz doskonale w sytuacji sam na sam broni Stolarski.

Początek drugiej połowy to dobra gra naszych zawodników. Po dośrodkowaniu Konrada Lawer, Adam Pankiewicz strzela wyrównującego gola. Przewaga naszego zespołu w tej części spotkania była wyraźna. Mamy szansę wyjść na prowadzenie, strzał Bizewskiego broni bramkarz, w tej sytuacji doskonale ustawiony był Pankiewicz, który mógł wpakować piłkę do pustej bramki, lecz Konrad nie zdecydował się na zagranie. Niewykorzystane sytuacje niestety się mszczą. Tracimy bramkę po rzucie różnym, ryzykujemy i wychodzimy wyżej. Kolejny cios i bramka na 3:1.

Szkoda, bo mogliśmy wyciągnąć więcej z tego meczu. Szacunek dla chłopaków za grę w taką pogodę bez zmienników”.

Stolarski Józef - Lawer Konrad (M), Kwaśnik Marek, Marzejon Grzegorz (C), Wilczewski Michał - Smarzyński Filip, Bizewski Konrad (M), Gappa Krzysztof, Motyl Kamil (M) - Grapp Tomasz, Pankiewicz Adam

Żółte kartki: Konrad Janiszewski - Pankiewicz Adam, Kwaśnik Marek, Motyl Kamil