Autor:

mks-wladek

Utworzono:

15.02.2023

Nie udała się inauguracja „Serii A” we Władysławowie. Pierwsza polowa meczu zdecydowanie dla „młodego” zespołu z Luzina. Pierwsza bramka pada w zamieszaniu podbramkowym i zapisana została jako samobójcza. W odpowiedzi do wyrównania doprowadza Tomasz Grapp (asystuje Gappa). Po błędzie obrony pada drugi gol dla przyjezdnych autorstwa Wiczkowskiego. Dwukrotnie zespól od straty kolejnych bramek ratuje Stolarski. W trzydziestej czwartej minucie jest już 1-3 po kolejnym błędzie defensywy (bramka Szymon Sell). Tuż przed gwizdkiem na przerwę rozmiar prowadzenia gości zmniejsza Igor Czyż (asysta Bonk). Po przerwie gra się wyrównała. Doskonałe niewykorzystane sytuacje bramkowe mają: Bonk, Smarzyński i Czyż. Tuż przed końcem zawodów kolejny nasz błąd indywidualny wykorzystuje Szymon Sell.

Stolarski Józef - Motyl Kamil (M), Marzejon Grzegorz (C), Bonk Błażej, Smarzyński Filip - Bizewski Konrad (M), Czyż Igor (M), Wilczewski Michał, Lawer Konrad (M) - Gappa Krzysztof - Grapp Tomasz

Zmiany: 53’ Zaczek Wojciech za Gappa Krzysztof

Żółte kartki: Stolarski Józef – Wiczkowski Igor, Hening Szymon, Styn Jakub Czerwone kartki: brak

Trenerzy: Bonk Błażej, Proena Sławomir

Wikęd II Luzino: Pranga Artur – Styn Jakub, Regulski Patryk, Zaworski Jerzy (83’ Hening Szymon), Sell Szymon (89’ Schornak Filip), Karmazyn Hennadii, Sell Mateusz, Wiczkowski Igor, Landowski Szymon (71’ Kozyczkowski Kamil), Siergiej Kamil, Miotk Kacper (63’ Słowy Maciej). Trener: Maksym Graczyk Sędziowie: Necel Krzysztof - Necel Szymon, Jasina Filip