MKS II SOLAR Władysławowo - LZS Dragon Bojano

Ceynowa Mateusz
Klebba Kacper

16.02.2023

Po trzech porażkach mieliśmy dziś coś udowodnić. Dragon wystartował natomiast bardzo przyzwoicie, zgarniając w trzech meczach cztery punkty. Trener Błażej Bonk zaskoczył trochę ustawieniem zespołu. Od pierwszych minut przejmujemy inicjatywę. W czwartej minucie, ostre strzelanie rozpoczął kapitalnym uderzeniem z ok 35m Karol Maksajdowski. Nie wykorzystujemy czterech sytuacji bramkowych (po dwie Marzejon i Gappa). Notujemy też kilka niepotrzebnych spalonych.

W dwudziestej trzeciej minucie kontuzji nabawił się bramkarz gości Dawid Wilk. Zmienił go Marcin Apostel grający w polu, zresztą też golkiper (bronił w poprzednim meczu pomiędzy obydwoma zespołami). Dwie minuty później wynik podwyższa Konrad Bizewski (asysta Szymański). W trzydziestej trzeciej minucie Dragon ma jedyną w pierwszej połowie okazję na zdobycie bramki. Na posterunku był jednak Józef Stolarski. Wkrótce pada trzecia bramka autorstwa Kacpra Dawidowskiego (asysta Czyż Tymoteusz).

W przerwie Stolarskiego w bramce zastąpił Kacper Klebba. Druga połowa to już dominacja naszego zespołu. Kolejne bramki strzelają: po dwie Dawidowski Kacper, Bizewski Konrad i Grapp Tomasz. Wynik meczu ustalił Szymański Przemysław. Brawo!

Stolarski Józef – Szymański Przemysław, Marzejon Grzegorz (C), Bigott Tomasz (M), Wilczewski Michał - Bizewski Konrad (M), Maksajdowski Karol (M), Czyż Tymoteusz (M), Gappa Krzysztof - Dawidowski Kacper - Grapp Tomasz

Zmiany: 46’ Klebba Kacper (M) za Stolarski Józef, 60’ Lawer Konrad (M) za Wilczewski Michał, 60’ Ceynowa Mateusz za Czyż Tymoteusz

Nie zagrał: Bonk Błażej

Żółte kartki: Dawidowski Kacper, Maksajdowski Karol – Gieraszek Błażej