MKS II SOLAR Władysławowo - Stolem II Gniewino

Pawlina Jan

Smarzyński Michał Trener

11.06.2023

MKS II WŁADYSŁAWOWO - STOLEM II GNIEWINO 0:2 (0:0)

Bramki: Lesner Bartłomiej 55’, Jank Marek 81’

W 75 minucie drugą żółtą kartką ukarany został Krzysztof Laddach.

Tradycyjnie nie obyło się bez kłopotów kadrowych… lista nieobecnych ponownie długa… Na Pomorze powrócił Sebastian Grzenkowicz, stąd jego dzisiejszy występ (jeden z jaśniejszych punktów w naszym zespole). Z urazem wystąpił Mikołaj Bizewski. W pierwszej połowie bez bramek. Goście zaliczyli poprzeczkę i nie wykorzystali sytuacji sam na sam ze Stolarskim. Nas było stać tylko na dwa „zamieszania podbramkowe”.

Po dziesięciu minutach drugiej odsłony meczu bramkę strzela były nasz zawodnik Bartłomiej Lesner. Staramy się doprowadzić do wyrównania, jednak trzy strzały oddane na bramkę rywali przez Szymańskiego i dwa przez Konrada Bizewskiego nie stworzyły większego zagrożenia. Ostatni kwadrans goście grają w dziesięciu po drugiej żółtej kartce Krzysztofa Laddacha. Pomimo to strzelają drugą bramkę (Marek Jank) i pewnie wygrywają mecz.

Stolarski Józef - Ceynowa Mateusz, Grzenkowicz Sebastian, Bigott Tomasz (M), Oss Mateusz – Budzisz Andrzej - Gappa Krzysztof, Bizewski Konrad (M), Grapp Tomasz (C), Szymański Przemysław - Bizewski Mikołaj (M)

Zmiany: 57’ Pawlina Jan (M) za Bizewski Mikołaj

Nie zagrał: Szweda Jan

Żółte kartki: Ceynowa Mateusz, Gappa Krzysztof - Blizna Robert, Lesner Bartłomiej, Laddach Krzysztof 2, Szreder Dawid