Barca Bolszewo Goście

Smarzyński Michał Trener

03.04.2023

Na mecz powołanych zostało dziewiętnastu zawodników, stawiło się dziesięciu. W tym dwóch bramkarzy… TO BYŁ KOSZMAR INFORMACYJNO - ORGANIZACYJNY… Niestety, jeżeli chcemy utrzymać rezerwy musimy zmienić podejście!

Pierwszą połowę graliśmy pod wiatr, co skrupulatnie wykorzystał doświadczony zespół Barcy. Bramki straciliśmy po błędach indywidualnych. Druga odsłona meczu była już nasza. Co prawda doświadczony Łukasz Patelczyk strzelił czwartą bramkę dla rywali, jednak kolejne trzy gole padły dla naszego zespołu. Gdyby nie zmęczenie i słaba skuteczność podbramkowa mogło paść wyrównanie a może i zwycięska bramka.

PODZIĘKOWANIE DLA WALECZNEJ DZIESIĄTKI.

MKS II WŁADYSŁAWOWO – BARCA WWGLASS BOLSZEWO 3:4 (0:3)

Bramki: Bizewski Konrad 59’, Bigott Tomasz 72’, Bizewski Mikołaj 73’ - Patelczyk Łukasz 3 (13’, 32’, 53’), Fornalik Piotr 28’ k.

Szweda Jan - Ceynowa Mateusz, Budzisz Andrzej (C), Bigott Tomasz (M) - Czyż Tymoteusz (M), Bizewski Konrad (M) - Srok Przemysław (M), Bizewski Mikołaj (M), Gappa Krzysztof - Klebba Kacper (M)

Żółte kartki: Gappa Krzysztof, Bigott Tomasz, Srok Przemysław

Trener: Smarzyński Michał

Barca Bolszewo: Kucejko Paweł - Ropella Sławomir (52’ Król Piotr), Szukieć Marcel (52’ Białk Jacek), Bober Jacek (46’ Miotk Mateusz), Rankiewicz Łukasz, Nowak Maciej (Zawiślak Krystian), Patelczyk Łukasz, Fornalik Piotr, Krauze Szymon (46’ Białk Karol), Sikora Szymon, Miler Patryk. Trener: Buczak Krzysztof