Autor:

mks-wladek

Utworzono:

16.02.2023

Do meczu przystąpiliśmy z niemałymi problemami kadrowymi (wyjazdy, choroby itp.). Dostępnych było tylko trzynastu zawodników. Ale Ci stanęli na wysokości zadania i pokonali dziś lokalnego rywala. Od pierwszych minut przejmujemy inicjatywę w meczu. Na bramkę gości sunął atak za atakiem. W pierwszej połowie nie wykorzystujemy trzech „setek”, Solar dwa razy nam zagroził i strzelił jedną bramkę autorstwa Szymona Dawidowskiego. Cóż liczy się to co w siatce, do przerwy przegrywamy 0-1.

Mija dziesięć minut drugiej części gry i goście strzelają drugą bramkę. Uderzenie głową na bramkę zamienił najniższy na boisku Marek Rambiert.

Nie poddajemy się po chwili przestrzeliwujemy kolejną „setkę” by po chwili strzelić bramkę kontaktową autorstwa Przemysław Szymańskiego (głową). Nie zwalniamy tempa. Uparcie walczymy o lepszy wynik. W końcówce meczu doskonale dziś usposobiony Przemysław Szymański strzela dwie bramki i wyprowadza nas na prowadzenie!

„SHOW i KLASYCZNY HATTRICK SZYNY”. Dziś nie było słabych punktów w zespole. BRAWO i jeszcze raz BRAWO!

Relacja minutowa i raport ligowy:

Relacja minutowa:

2’ źle się złożył do strzału Motyl, bardzo niecelnie;

14’ zza szesnastki uderza Grapp, tuż obok słupka;

16’ tym razem zza pola karnego na strzał zdecydował się Szymański, zbyt słabe uderzenie, łapie Dudek;

23’ ponownie na bramkę rywali uderza Szymański, tym razem z ok 30m, minimalnie niecelnie;

25’ „setka dla MKS-u”, dośrodkowuje Szymański, z trzech metrów głową w piłkę trafia Bizewski, poprzeczka;

26’ w odpowiedzi kontratak gości, Rambiert – Liss, rzut rożny dla rywali, było to pierwsze zagrożenie ze strony rywali;

28’ zbyt lekki strzał z ok 18m Czyża, bez problemów wyłapuje Dudek;

29’ metr nad poprzeczką przelatuje futbolówka po uderzeniu Szymańskiego;

31’ ponowne zbyt lekkie uderzenie na bramkę Dudka, tym razem Gappy;

32’ „setka dla MKS-u”, z prezentu defensora rywali nie skorzystał Bizewski;

33’ ponowny błąd defensywy gości i ponownie nie potrafimy tego wykorzystać;

34’ „setka dla MKS-u”, w sytuacji sam na sam z bramkarzem wybrał podanie do kolegi, zła decyzja, strata piłki;

35’ 0-1, błąd naszej defensywy, piłkę otrzymuje Szymon Dawidowski, celnie w długi róg;

39’ niecelny strzał zza szesnastki Szymańskiego;

41’ drugie zagrożenie ze strony rywali, Liss po długim rogu obok słupka.

56’ 0-2, dośrodkowanie z rzutu rożnego, celnie głową Marek Rambiert;

57’ „setka dla MKS-u”, z trzech metrów Grapp trafia w bramkarza;

58’ 1-2, dośrodkowuje Bizewski, kontaktową bramkę głową strzela Przemysław Szymański;

59’ kontratak naszego zespołu, doskonała pozycja strzelecka Grappa, niecelnie;

60’ „setka dla MKS-u”, po podaniu Grappa, w piątce pogubił się Gappa;

70’ Szymański decyduje się na strzał z ostrego kąta, po długim słupku, piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny;

75’ strzał Szymańskiego z szesnastu metrów wyłapuje Dudek;

76’ „setka dla Solara”, w sytuacji sam na sam Szymon Dawidowski strzela obok bramki;

83’ zamieszanie pod bramką rywali, brak wykończenia;

87’ 2-2, do wyrównania po dograniu Grappa doprowadza Przemysław Szymański;

90’ „setka dla MKS-u”, Grapp nie sięga piłki głową na trzecim metrze;

90+3’ doskonała sytuacja Pankiewicza, zabrakło centymetrów;

90+4’ 3-2, „SHOW SZYNY”, celnie zza szesnastki!!!

90+6’ koniec zawodów.

Klebba Kacper (M) – Pankiewicz Adam, Marzejon Grzegorz (C), Bonk Błażej, Smarzyński Filip - Motyl Kamil (M), Czyż Tymoteusz (M), Szymański Przemysław, Bizewski Konrad (M) - Gappa Krzysztof, Grapp Tomasz

Zmiany: 78’ Ceynowa Mateusz za Gappa Krzysztof

Nie zagrał: Stolarski Józef

Żółte kartki: Pankiewicz Adam, Motyl Kamil, Grapp Tomasz – Dettlaff Dawid, Hoffmann Michał