MKS II SOLAR Władysławowo - OKS Janowo Rumia

Stolarski Józef

Pawlina Przemysław Trener

07.05.2023

MKS II WŁADYSŁAWOWO – OKS JANOWO RUMIA 2:6 (0:5)

Bramki: Rolka Mateusz 3 (22’, 31’ k, 90+4’), Paliga Przemysław 11’, Byczkowski Arkadiusz 28’, Wardziński Maciej 45’ – Czyż Tymoteusz 75’ k, Sobota Konrad 78’

Nieobecność kilku zawodników podziałała negatywnie na szybko zestawioną jedenastkę. Do meczu podeszliśmy nie w pełni skoncentrowani i bez werwy. Doświadczony zespół gości wykorzystał to w stu procentach. W pierwszej połowie wychodziło im wszystko. Co mieli do strzelenia, strzelili. A wychodziło im wszystko: strzał głową, wykorzystany kiks naszego defensora, rzut wolny, karny i uderzenie z ok 30m po którym piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. U nas okazje bramkowe mieli Konrad Bizewski i Mateusz Oss.

W drugiej odsłonie meczu strzeliliśmy dwie bramki. Pierwszą z rzutu karnego podyktowanego po faulu na Mateuszu Oss zdobył Tymoteusz Czyż. Chwilę później ładną bramkę z ok 30m zdobył Konrad Sobota. W końcówce meczu mieliśmy jeszcze dwie „setki” ale sytuacji na gole nie zamienili Tomasz Grapp (powrót po kontuzji) oraz Oss. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił strzelec trzech bramek Mateusz Rolka.

Klebba Kacper (M) - Smarzyński Filip, Marzejon Grzegorz (C), Budzisz Andrzej, Sobota Konrad (M) –Bizewski Konrad (M), Czyż Tymoteusz (M), Grapp Tomasz, Gappa Krzysztof - Pawlina Jan (M), Oss Mateusz

Nie zagrał: Stolarski Józef

Żółte kartki: Gapiński Wojciech, Paliga Przemysław, Wiśniowski Wojciech

Trener: Pawlina Przemysław