mks-wladek

Utworzono:

17.02.2023

W 67’ Doumbouya „RINTO” nie wykorzystał rzutu karnego

Do meczu przystąpiliśmy z problemami kadrowymi. Debiut zaliczył szesnastoletni Maksym Kozodoiev.

Pierwsze dwadzieścia pięć minut meczu dla naszego zespołu. Szansę na zdobycie bramki mieli Bizewski i Lawer. Później coś się zacięło i drużyna dosłownie „stanęła”. Najpierw piłka ląduje w naszej siatce, jednak arbiter odgwizduje faul strzelca. Mija chwila i w przeciągu dwóch minut tracimy dwie bramki. Pierwszą po faulu naszego środkowego obrońcy z rzutu karnego strzela Kacper Ickiewicz a drugą po samodzielnej akcji (wszedł w obronę jak w masło…) Mariusz Szulc. Mało tego, ratuje nas jeszcze poprzeczka po „lobie” zawodnika z Gdyni. Tuż przed gwizdkiem na przerwę uderzeniem zza szesnastki popisuje się Kamil Płotka. Goście prowadzą 3-0…

Od początku drugiej połowy wracamy do gry… Około sześćdziesiątej minuty bramkę głową strzela Kacper Dawidowski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Bizewskiego. Goście odpowiadają jeszcze w podobny sposób (Michał Brylowski). Mijają trzy minuty i jest już 2-4 po kapitalnym golu Konrada Bizewskiego (asystuje RINTO). Kolejne pięć minut i w polu karnym ścięty zostaje Bizewski. To piłki na punkcie jedenastego metra podchodzi „RINTO” i strzela fatalnie, lekko w środek bramki. Młody bramkarz KP nie ma problemu z obroną. W siedemdziesiątej dziewiątej minucie kolejny kapitalny gol w naszym wykonaniu, tym razem uderzeniem z ok. 30m popisuje się Kacper Dawidowski. Łapiemy kontakt. Na cztery minuty przed regulaminowym zakończeniem meczu swoją drugą bramkę w meczu strzela Konrad Bizewski (asysta Smarzyński). Pachniało jeszcze piątym golem dla naszego zespołu, zabrakło jednak spokoju w wykończeniu akcji.

Dobry i punkt, choć stać nas dziś było na trzy. Wyróżnienie dla Konrada Bizewskiego i Kacpra Dawidowskiego.

Klebba Kacper (M) - Kozodoiev Maksym, Marzejon Grzegorz (C), Budzisz Andrzej, Smarzyński Filip - Bizewski Konrad (M), Dawidowski Kacper, Doumbouya Mohamed „RINTO”, Lawer Konrad (M) - Grapp Tomasz - Gappa Krzysztof

Zmiany: 50’ Wilczewski Michał za Lawer Konrad

Nie zagrał: Bonk Błażej

Żółte kartki: Kozodoiev Maksym, Smarzyński Filip - Brylowski Michał, Hewelt Olgierd